NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

Kariéra

Kariéra

Obchodně – technický pracovník

Odborné a kvalifikační požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • orientace na cíl, výsledek a zákazníka
  • obchodní zkušenosti výhodou
  • přirozené sebevědomí, samostatnost, radost z práce se zákazníkem
  • uživatelská znalost práce na PC (Internet, E-mail, MS Word, MS Excel)
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý výpis z rejstříku trestů

Pracovní náplň:

  • přímý prodej na firemní prodejně
  • vedení administrativní podpory prodeje, skladového hospodářství, fakturace
  • přímá komunikace se zákazníky
  • řešení reklamací
  • spolupráce se servisním oddělením

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí
  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost zvýhodněného nákupu firemních produktů

Nástupní termín: dohodou

Pracoviště v lokalitě: Praha

Nástupní plat: dohodou

Zaměstnání na: Práce na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný profesní životopis na e-mail kariera@inte-karcher.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Inte čistící technika s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.